top of page

16.02.22р. – Ситуаційний центр Ірпінської міської територіальної громади інформує

Інформація від Ситуаційного центру – 16 лютого 2022 року

Захищаємо, не панікуємо: правоохоронці і рятувальники перейшли на посилений режим служби.


У цей час, коли панують тривожні настрої, посилюється ймовірність зростання рівня злочинності. Саме тому в найближчі дні по всій Україні збільшено кількість особового складу правоохоронців, що забезпечуватимуть публічну безпеку на вулицях та посилену охорону об’єктів критичної інфраструктури.


«Збільшення присутності представників органів безпеки в містах, селах дає добропорядним людям упевненість, а для тих, що налаштовані на певні правопорушення, є пересторогою», — зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Ірпінський відділ поліції переведений на посилений режим роботи. Задля безпеки населення громадське формування «Ірпінська муніципальна варта» залучено до заходів з охорони громадського порядку та публічної безпеки.


Інструктаж особового складу сьогодні зранку в ситуаційному центрі Ірпінської міської територіальної громади провів заступник начальника відділу поліції №2 Бучанського районного управління поліції Олександр Бугай.


Посилений режим правоохоронців – це не додатковий привід для паніки. Це про захист та готовність реагувати на виклики. Кожен просто виконує свою роботу задля спокою українців.


Заспівали гімн та підняли прапори – так в Ірпені вперше відзначили День єднання.


Це нове свято, яке має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.


Сьогодні зранку більше сотні мешканців Ірпінської громади з трепетом у серці і гордістю за свій народ, зібрались на акцію на центральній площі ім. Шевченка. Відзначили День єднання урочистим виконанням Державного Гімну України.


Кожен присутній – з прапором України або синьо-жовтою стрічкою. Люди прийшли, аби підтримати країну і показати єданання всупереч численним ляканням великою війною і повідомленнями про призначенням дати ймовірного вторгнення.


Шановні мешканці громади, наша держава сьогодні сильна, як ніколи! За скільки років нас не здолали, а отже вистоїмо знов. Зберігайте спокій. Все буде добре!


Слава Україні!▪ Інстаграм: instagram.com/munvartairpin

▪ Telegram-канал: t.me/vartairpin

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page