top of page

19.02.22р. – Ситуаційний центр Ірпінської міської територіальної громади інформує. Кнопки SOS

Інформація від Ситуаційного центру – 19 лютого 2022 року

Розпочинаємо цикл випусків про можливості нашого ситуаційного центру.


Безпека мешканців та гостей міста — одне з пріоритетних завдань. Саме тому громадські місця Ірпеня оснащуються кнопками екстреного зв'язку з Муніципальною вартою.


Будь-яка людина, якій загрожує небезпека, яка стала свідком правопорушень чи потребує допомоги, може скористатися пристроєм яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» та натиснути на кнопку.


Виклик надійде на пульт Муніципальної варти, з вами на зв’язок вийде черговий і надасть інформацію за вашим запитом, або, за потреби направить групу швидкого реагування. У разі необхідності виклику інших служб - поліції, рятувальників, швидкої допомоги – черговий буде приймати відповідне рішення.


Кнопки тривожного виклику підключені до загальноміської системи відеоспостереження, і черговий має можливість не тільки спілкуватись, а й бачити що відбувається навкруги.


Наша стратегія встановлювати такі пристрої у публічних місцях, туристичних локаціях – тобто там, де завжди багато відпочиваючих.

🆘 Наразі в громадських місцях Ірпеня є 8 боксів із кнопкою для оперативного зв’язку з Муніципальної вартою:

  • площа Щевченка на вході до Ірпінської міської ради;

  • в сквері Мами в р-ні вулиці Новооскольська;

  • в сквері Миру в р-ні вул. 8-го березня;

  • в сквері імені Володимира Сидорука біля школи №12;

  • на міській набережній біля спортивних майданчиків;

  • в парку «Незнайка» при вході зі сторони Екомаркету;

  • в парку «Покровський» біля кав'ярні;

  • в парку «Письменників» біля вагончику благоустрою.

Як ви вважаєте, в яких громадських місцях Ірпеня також потрібно встановити тривожну кнопку? Свої думки та пропозиції, пишіть у коментарях до відео.


Нагадуємо, що зв'язатися з Муніципальною вартою Ірпеня можна не тільки через такі тривожні бокси, а й зателефонувавши цілодобово за номером (073) 07-00-557 (+вайбер, телеграм, вацап) або (045 97) 60-400.▪ Інстаграм: instagram.com/munvartairpin

▪ Telegram-канал: t.me/vartairpin

Kommentare


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page