top of page

В Ірпені заборонили торгівлю алкоголем у нічний час


Відтепер в Ірпені не продаватимуть алкогольні напої у нічний час. Таке рішення ухвалили вчора на сесії ірпінські депутати.

Заборона діятиме з 23 години вечора до 8 години ранку. Контроль за дотриманням даного рішення покладено на КП "Муніципальна варта" спільно з працівниками поліції.

"Розумію, що, на жаль, буде багато штучних перепон, звинувачень і «гніву» «захисників» підприємців та «фейкових активістів». Але є речі, які набагато важливіші, ніж можливі фінансові збитки, недоотриманий прибуток підприємців чи політичний рейтинг осіб, які з ними заграють. Це безпека та здоров`я людей - і все, що буде покращувати ці показники, ми будемо усіляко підтримувати та відстоювати. Хочу також зазначити, що більше 85 % усіх злочинів у нічний час здійснюється особами у стані алкогольного сп’яніння. Я усвідомлюю, що дане рішення цілком не вирішить проблему. Але точно знаю, що завдяки таким крокам, принциповій позиції та об‘єднанню зусиль усіх однодумців, ми зробимо дуже багато, щоб Ірпінь ставав містом спорту, здоров`я та комфортного життя", - прокоментував нововведення перший заступник мера Дмитро Христюк.

Посилання на статтю: https://www.04597.com.ua/news/2075645

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page