top of page

В Ірпені продовжують оновлювати автопарки бюджетних установ та комунальних підприємств


22 квітня Ірпінський міський голова Володимир Карплюк вручив ключі від 8 нових автомобілів керівникам бюджетних установ та комунальних підприємств Ірпеня.

4 легкових «Сітроєна» придбано для наших медиків. Один із них обслуговуватиме невідкладну допомогу, а три – призначені міським амбулаторіям для оперативного виїзду сімейних лікарів на виклики. 2 «Рено Докер», обладнаних GPS-навігаторами, отримала Муніципальна варта. Один із них – для щоденного патрулювання, інший – технічний, для виїздів на випадки надзвичайних ситуацій (оснащений генератором, потужним проектором, вогнегасником, драбиною, болгаркою та іншими технічними засобами). Також для інспекторів Муніципальної варти закуплено шість нових велосипедів для патрулювання. Новий «Фіат» зменшить навантаження на стару «Волгу» управління праці і соціального захисту населення. А ще один «Фіат» стане першим спецавтомобілем КП «Служба захисту та лікування тварин» (він обладнаний вентиляційною системою для транспортування тварин, спеціальним боксом та всім необхідним для гуманного відлову тварин – сачком, шприцеметом, петлею для відлову, спеціальним рукавом та захисним костюмом). Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

«Усі автомобілі придбані за кошти міського бюджету. А це – понад 2, 5 млн грн. Переконаний, що це чудова інвестиція у покращення якості послуг наших комунальних служб. Дякую усім, хто щоденно трудиться для створення комфортного і безпечного життя в Ірпені», - зазначив очільник міста.

Нагадаємо, що 26 квітня Ірпінський міський голова Володимир Карплюк вручив ключі від 3-х нових автомобілів водіям комунальних підприємств «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» та «Ірпіньводоканал».

Посилання на статтю: https://imr.gov.ua/news/9078-v-irpeni-prodovzhuyut-onovlyuvati-byudzhetnikh-ustanov-ta-komunalnikh-pidpriemstv-irpenya

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page