top of page

Парк дерев’яних скульптур «Покровський»

Парк «Покровський» був відкритий у червні 2016 року, має загальну площу приблизно 2 га. Знаходиться в Ірпені на перетині вулиць Котляревського і Покровська. Як і більшість парків міста, створений на базі соснового лісу, тут також росте зелений газон, вздовж гарних вимощених доріжок стоять лавки, ліхтарі, декоративні дерева, квіти, кущі, є спортивний і декілька дитячих майданчиків.

В парку «Покровський» є одна особливість, яка сильно вирізняє його з поміж інших – це 30 дерев’яних скульптур – фігури тварин та птахів, козаки, янголи, міфічні істоти, герої відомих казок і мультфільмів, виконаних авторами з Рівненщини, Київщини, Чернігова, Харкова, Івано-Франківщини, Закарпаття. Це найбільший парк дерев’яних скульптур в Україні.

Найбільшу кількість дерев’яних фігур – 16 штук – виготовив тридцятилітній різьбяр із міста Верховина – Олег Пилип’юк. У його руках народилися унікальна лавка-сова, дельфін, дід-лісовик, голова коня, косуля з козеням, жаба, ведмідь, баран, бегемот та інші.

Автор найвищої дерев’яної скульптури у парку «Покровський» – Ангела з дитиною на руках, заввишки 3,5 м – талановитий різьбяр з Рівненщини ( м. Дубно) Микола Бондарчук.

Ландшафт парку максимально природний. Парк розрахований на відвідувачів з дітьми: для цього передбачені огородження території та дитячі майданчики.

Парк є вільною від алкоголю та куріння зоною.

Парк «Покровський», як комунальний об’єкт, знаходиться під наглядом КП «Муніципальна варта». Інспектори МВ з початку відкриття парку цілодобово слідкують за станом благоустрою парку та дотриманням громадського порядку на його території. У вагончику чергового інспектора, який знаходиться в глибині парку, є аптечка, вогнегасник. На території парку встановлено таблички-нагадування правил вигулу тварин та правил цивілізованої поведінки.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page