top of page

У Львові відбулася міжнародна конференція, присвячена проблемам та перспективам розвитку муніципальн

Керівник КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради Микола Ковальчук взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Правовий статус муніципальної поліції та муніципальної варти в Україні: сучасні проблеми та перспективи розвитку», яка відбулася5 жовтня у Львові.

Там зібралися керівники комунальних підприємств «Муніципальна поліція» та «Муніципальна варта», керівники громадських формувань та громадських організацій з охорони громадського порядку в Україні, представники МВС України, обласних управлінь Національної поліції України, Департаменту поліції охорони НПУ, начальники управлінь безпеки міських рад, керівники навчальних закладів.

Конференція пройшла у форматі науково-практичних дискусій з організаційних та інноваційних питань. У програмі конференції обговорювалися теми: «Правові засади діяльності КП муніципальної поліції та муніципальної варти в Україні», «Завдання та організація професійної підготовки працівників комунальних підприємств муніципальної поліції та муніципальної варти в Україні».

Найцікавішими та найбільш обговорюванимитемами конференції були: «Міжнародний досвід діяльності муніципальної поліції» і «Організація роботи ситуаційного центру безпеки міста та реалізація проекту «Безпечне місто» (досвід Вінниці, Львова, Одеси).

Ознайомившись з матеріалами конференції, заслухавши та обговоривши доповіді, у процесі конструктивної дискусії учасники конференції висловили думку, що на сьогодні значною проблемою є певна невідповідність між реальною практикою функціонування муніципальної варти і її правовим статусом та регулюванням. З іншого боку, визнали, що має місце нагальна потреба у зазначених структурах, послугах, які вони надають та можуть надавати.

Конференція дала можливість представникам муніципальних варт та муніципальної поліції поділитися досвідом в організації роботи, перейняти позитивний досвід та ознайомитися з інноваційними впровадженнями колег.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page