Центральна площа та вулиця Шевченка

28/11/2018

Сучасна центральна площа Ірпеня – особлива гордість міста. Повністю реконструйована влітку 2016 року разом з вулицею Шевченка. Тоді тут з’явилися архітектурні композиції з колонами і витонченими венеціанськими ліхтарями, дивовижні авторські скульптури замріяних музикантів і щедрих пір року. Родзинкою площі є кольорові фонтани, які, мов магнітом, притягують дітвору в літній період.

24 серпня 2017 року на площі відкрили унікальний пам’ятник Тарасові Шевченку. Великий Кобзар постає молодим художником на тлі символічної палітри з героями своїх літературних творів.

Центральна площа та вулиця Шевченка, як комунальні об’єкти, знаходяться під наглядом КП «Муніципальна варта». Вони є частиною зони пішого та вело-патрулювання, яка включає також площу Творчого Духу, парки Перемоги та Незнайка – з однієї сторони, а з іншої – площу Авіаконструктора Антонова з ринком і Автостанцію. Інспектори МВ цілодобово слідкують за станом благоустрою Центральної площі та вулиці Шевченка та дотриманням громадського порядку на цій території. У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для  виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб.

Центральна площа та вулиця Шевченка є зоною, вільною від куріння та вживання алкоголю. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload