top of page

Ірпінський регіон: проведено роз'яснювальну роботу з настоятелями та працівниками культових спор

3 січня рятувальники Ірпінського регіону спільно з представниками Ірпінського ВП ГУ НП у Київській області та КП «Муніципальна варта» перед святкуванням Різдва Христового, задля безпеки прихожан, оглянули церкви щодо дотримання в них правил пожежної безпеки.


Під час професійних візитів звернули увагу священиків на наявність у релігійних закладах засобів гасіння та їх доступність, справність електромереж, систем опалення, а також приділили увагу місцям використання свічок.


Спілкуючись із священнослужителями співробітники ДСНС провели додатковий інструктаж з основних правил пожежної та техногенної безпеки, нагадали їм про дії на випадок виникнення надзвичайних подій. Також під час рейдових перевірок звертали увагу прихожан на важливість дотримання правил безпеки при використанні свічок під час проведення служб у різдвяні свята.


Водночас серед населення співробітники ДСНС розповсюдили попереджувальні листівки та пам’ятки на протипожежну тематику. Поряд з тим було наголошено на алгоритмі дій при виявленні підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними, та як діяти у разі виникнення пожежі.


Представники духовенства зазначили, що добре розуміють свою відповідальність щодо безпеки прихожан у церкві.


За матеріалами сайту ІМР


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page