ІЛІТ - Ірпінський ліцей інноваційних технологій

11/01/2019

Розташований на вулиці Заріфи Алієвої, 61/1.

Унікальний освітній заклад у межах всієї України. Навчання в ньому відбувається з використанням найсучасніших освітніх технологій, а аудиторії оснащені за стандартами нового освітнього простору. Тут поглиблено вивчають предмети природничо-математичного циклу: біологію, хімію, фізику, математику, географію, а також біохімію, ІТ-технології, робототехніку.

Навчання у ліцеї проводиться за оксфордською методикою, якою з педагогами ліцею поділився батько найрозумнішої родини у Великобританії професор Кріс Імафідон (його діти у 9-річному віці склали іспити на навчання до Оксфордського університету). Кожна аудиторія оснащена сучасними меблями, необхідною технікою за напрямками навчання, мультимедійними центрами, інтерактивними дошками.

З часу відкриття ліцею ІЛІТ у березні 2018 року він є комунальним об’єктом КП «Муніципальна варта» і знаходиться цілодобово під охороною. При вході в ліцей є пост фізичної охорони. Інспектори МВ слідкують за станом благоустрою закладу та дотриманням громадського порядку на його території.  У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для  виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload