top of page

ІЛІТ - Ірпінський ліцей інноваційних технологій

Розташований на вулиці Заріфи Алієвої, 61/1.

Унікальний освітній заклад у межах всієї України. Навчання в ньому відбувається з використанням найсучасніших освітніх технологій, а аудиторії оснащені за стандартами нового освітнього простору. Тут поглиблено вивчають предмети природничо-математичного циклу: біологію, хімію, фізику, математику, географію, а також біохімію, ІТ-технології, робототехніку.

Навчання у ліцеї проводиться за оксфордською методикою, якою з педагогами ліцею поділився батько найрозумнішої родини у Великобританії професор Кріс Імафідон (його діти у 9-річному віці склали іспити на навчання до Оксфордського університету). Кожна аудиторія оснащена сучасними меблями, необхідною технікою за напрямками навчання, мультимедійними центрами, інтерактивними дошками.

З часу відкриття ліцею ІЛІТ у березні 2018 року він є комунальним об’єктом КП «Муніципальна варта» і знаходиться цілодобово під охороною. При вході в ліцей є пост фізичної охорони. Інспектори МВ слідкують за станом благоустрою закладу та дотриманням громадського порядку на його території. У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page