top of page

Зняли кота з високого дерева

Сірий кіт Марсик, коли вночі 14 січня залізав на дерево, навіть не підозрював, що для його порятунку буде задіяно стільки людей у фейсбуці, різні служби Ірпеня та Києва.

14 січня о 19:00 небайдужа до долі кота громадянка Ірпеня виклала у фейсбуці фото тваринки, яка більше 10 годин сидить на дубі на висоті 9 м від землі й не може злізти, і спитала, куди можна звернутися, щоб урятувати кота. На публікацію відгукнулося багато людей: одні радили намазати дерево валер’янкою, інші – надавали телефони рятувальників МЧС, служби по спасінню тварин, приватних рятувальників, що беруть не менше 100 доларів за виїзд. Серед інших була й порада звернутися до Муніципальної варти – тел. 60-400.

Коли до чергової частини Муніципальної варти надійшло повідомлення з проханням урятувати кота, на місце події (вул. Висока, 9-в) виїхала Група швидкого реагування (ГШР). Інспектори МВ, оцінивши ситуацію, з’їздили за драбиною. Вся рятувальна операція тривала кілька хвилин. Перелякана тварина, як тільки побачила свого спасителя, всіма чотирма лапами вчепилася у його бушлат і так була доправлена на землю.

Хазяйка кота Марсика була дуже вдячна його рятувальникам – інспекторам Муніципальної варти.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page