Представник КП «Муніципальна варта» взяв участь у тренінгу з оцінки впливу на довкілля

31 січня в Департаменті екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації відбувся тренінг з оцінки впливу на довкілля.

У тренінгу, на який з’їхались представники суб’єктів господарювання, органів державної влади та місцевого самоврядування, брав участь і начальник КП «Муніципальна варта» Микола Ковальчук.

На тренінгу йшла мова про практичні навички застосування Закону України "Про оцінку впливу на довкілля". Йшлося також про сферу застосування оцінки впливу на довкілля.

На прикладі підприємства Київської області було показано здійснення процедури оцінки впливу на довкілля.

Впродовж тренінгу та по його закінченню спеціалісти департаменту надали консультації та відповіли на всі питання присутніх представників.
Останні пости

Дивитися всі

Шаблон ДТЕК

Шановні мешканці Ірпінської міської територіальної громади! Муніципальна варта сприяє оперативному інформуванню населення щодо аварійних та планових відключень електропостачання в житлових будинках. З

Якість повітря онлайн: в Ірпені є система моніторингу атмосферного повітря

Про те, чим дихають мешканці Ірпеня, легко і швидко може можна дізнатися кожен охочий. Для цього достатньо зайти на сайт Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації. У р

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів