top of page

Паркування на тротуарі – адміністративне правопорушення!

25 січня о 10:30 інспектори «Муніципальної варти» зафіксували на площі біля міськради правопорушення – паркування автомобіля на пішохідній частині вулиці. На водія автомобіля складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке визначається статтею 152 КУпАП та п.п. 1.16 п. Правил благоустрою міста Ірпінь – наїзди на зелені насадження, газони, тротуари, декоративні огорожі є правопорушенням.

Шановні водії!

Будьте уважні при паркуванні автомобіля: припарковуйтесь у встановлених для цього місцях!

«Муніципальна варта» нагадує: територія Центральної площі Ірпеня та вулиці Шевченка (обмежена вулицями Соборна, Паламарчука та Центральна) є пішохідною зоною, на яку може бути дозволено проїзд лише спецтранспорту – автомобілям комунальних служб і автомобілям доставки до магазинів, банків, кафе та інших об’єктів, розташованих у пішохідній зоні.

Безпека мешканців та гостей Ірпеня, які перебувають на території пішохідної зони, залежить від сумлінного дотримання водіями Правил благоустрою міста Ірпінь, а також від виконання своїх службових обов’язків по охороні об’єктів комунального господарства інспекторами муніципальної варти.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page