Компанія молодиків хуліганила у під’їзді

26/02/2019

24 лютого близько 22:00 спільний наряд Ірпінського відділку Національної поліції та Муніципальної варти прибув за викликом на вул. Шевченка, 4. Там, у одному з під’їздів цього багатоквартирного будинку, на майданчику 8-го поверху компанія молодих людей розпивала алкогольні напої, курила, гучно спілкувалася, заважаючи мешканцям будинку. На зауваження жильців молодики реагували агресивно, погрожували, вживаючи нецензурну лайку.

На час приїзду поліції та Муніципальної варти більшість порушників громадського спокою, злякавшись, утекли. Залишилося двоє найнахабніших. На законні вимоги припинити хуліганські дії, молодики не реагували, а поводили себе ще більш зухвало і агресивно. Вони відмовилися надати документи, що підтверджують особу, та чинили супротив працівникам поліції. В результаті чого до правопорушників застосували заходи фізичного впливу і доправили у поліцейський відділок.

На правопорушників було складено протокол про адміністративну відповідальність за статтями 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимогам поліцейського) КУпАП.

Виявилося, що хлопці раніше вже притягалися за крадіжку, а один з них і зараз знаходиться під адміністративним наглядом.

Телефон «Гарячої лінії» Муніципальної варти: (04597) 60-400. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload