top of page

ДСНС разом із «Муніципальною вартою» перевірили рівень пожежної безпеки у заплаві річки Ірпінь

12 березня інспектор «Муніципальної варти» разом з представниками регіональної ДСНС провели виїзд на заплаву річки Ірпінь в район 6-го руслового шлюзу з метою контролю пожежонебезпечних зон залягання торфу.

Щороку Виконавчий комітет Ірпінської міської ради і територіальне підприємство ДСНС (Пожежна частина) організовують патрулювання місць залягання торфу для попередження пожеж природних екосистем.

«Оскільки зараз погода не сприяє виникненню пожеж (земля мерзла і волога), ми проводимо спільні рейди з ДСНС раз на тиждень, – розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборони та мобілізаційної роботи Олександр Костюк, – Спостерігаємо за рівнем води у річці та каналах і потім, враховуючи фактор погодних умов, визначаємо необхідність регулювання рівня води, шляхом підняття шлюзу. Ми моніторимо ситуацію і готуємося, щоб правильно реагувати на потепління. Адже у пожежонебезпечний період ми такі обстеження з виїздом до заплави робимо щоденно».

Муніципальна варта залучатиметься до спільного патрулювання з ДСНС для того, щоб оперативно відслідковувати порушників, які спричиняють загоряння сухої рослинності у заплаві річки Ірпінь.

Площа заплави дуже велика – біля 700 га. Тому фізично неможливо пожежникам тримати її цілодобово під контролем.

Прохання до людей, які помічають підпали прямуючи по дорозі в авто, на електричці, прогулюючись із собакою – повідомляйте про це у служби 101, 92-501(ДСНС), на «Гарячу лінію» муніципальної варти: (073) 07-00-557; (04597) 60-400.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page