top of page

Як треба вирішувати проблему утилізації сухого листя на території міста

«Споконвіку, ще наші бабусі спалювали сухе листя біля хати – і нічого!» – цей аргумент сьогоднішніх пенсіонерів, які розкладають багаття з торішнього листя і побутових відходів, у наш час є не переконливим. Адже у часи їхніх бабусь Ірпінь був дачним селищем із населенням у кілька тисяч чоловік. Тепер же наше місто (за офіційними даними) має більше 50 тисяч населення, яке проживає частково у приватному секторі, але більшість – у сучасних багатоквартирних забудовах. Тож, з екологічної точки зору, спалювання будь-яких відходів на території міста несе загрозу забруднення атмосфери, і є шкідливим для дихальної системи людини (особливо астматиків та алергиків).

Альтернативою спалюванню листя у місті, що спричиняє задимленість та отруєння мешканців канцерогенними речовинами, є більш цивілізований спосіб утилізації: вивіз його у мішках для сміття сміттєзбиральними машинами. Послуги по вивозу твердих побутових відходів надає населенню КП “УЖКГ “Ірпінь”. Для отримання більш повної інформації телефонуйте до дільниці санітарної очистки: 61-420.

Муніципальна варта відмічає позитивні зміни у вирішенні проблеми утилізації опалого листя в Ірпені. З кожним роком зростає кількість громадян, які вирішують це питання цивілізовано.

21 березня, проїжджаючи під час патрулювання по вулиці Садова, інспектори МВ звернули увагу на місцевих жителів, які складали сухе листя до сміттєвих пакетів і виставляли їх на узбіччі для вивозу сміттєзбиральним транспортом.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page