Щоб відпочинок був комфортним

Весна завойовує наше місто. З кожним днем стає все тепліше на вулиці, хочеться проводити більше часу на свіжому повітрі. Для відпочинку мешканців в Ірпені облаштовано багато парків, скверів, вулиць, площ.

Одним із таких місць є площа в центрі міста – тут люблять відпочивати всі громадяни, особливо молодь та батьки з маленькими дітьми. Їх приваблює сучасна архітектура, простір, чистота, комфорт, порядок.

І цей порядок потрібно постійно підтримувати. Адже не треба багато зусиль, щоб перетворити нашу площу на «розливайку», «пивнуху», «курилку», місце з’ясування стосунків людей у стані алкогольного сп’яніння.

Муніципальна варта Ірпінської міської ради докладає всіх зусиль, щоб відпочинок людей був максимально безпечним і комфортним.

Але немало залежить і від самих мешканців міста. Отож, не вподобляйтеся персонажу відео, знятого на центральній площі Ірпеня увечері 4 квітня, який відкрив сезон купання у фонтані.

Поважайте, у першу чергу, себе. І тих, хто поряд.

Останні пости

Дивитися всі

Шаблон ДТЕК

Шановні мешканці Ірпінської міської територіальної громади! Муніципальна варта сприяє оперативному інформуванню населення щодо аварійних та планових відключень електропостачання в житлових будинках. З

Якість повітря онлайн: в Ірпені є система моніторингу атмосферного повітря

Про те, чим дихають мешканці Ірпеня, легко і швидко може можна дізнатися кожен охочий. Для цього достатньо зайти на сайт Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації. У р

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів