top of page

Інспектори «Муніципальної варти» борються зі свідомим псуванням комунального майна

Центр Ірпеня, який за останні 3 роки невпізнанно змінився, облаштований для комфортного відпочинку громадян. Радують око унікальні фонтани, архітектурні композиції, де вдало поєднані сучасні скульптури та декоративні насадження. Приємно відчувати себе частинкою цього досконалого архітектурного простору, який створено працею багатьох фахівців.

Та є, на жаль, серед нас люди, які по-своєму розуміють єднання з навколишньою красою і довершеністю. Їхньої уяви вистачає на те, щоб повидирати дерев’яні планочки з місць для відпочинку, відпиляти пальці та інші частини у скульптур, зробити кострубаті написи ядучою фарбою на бетонних та кам’яних частинах архітектурного ансамблю європейського рівня. Подібним «малярством», здебільшого, грішать підлітки.

Інспектори «Муніципальної варти», які слідкують за збереженням комунального майна та порядком у громадських місцях, провели власне розслідування і виявили порушників, які псують комунальне майно – майно громади. Ними виявилися учні місцевих Ірпінських шкіл. Уже відомі імена та прізвища цих «малярів». Найближчим часом буде проведена роз’яснювальна робота з батьками. У разі, якщо написи не будуть ліквідовані, батьки неповнолітніх будуть притягнуті до адміністративної відповідальності та вирішення питання стягнення з них завданих збитків.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page