«Санта-Барбара» з елементами кримінального екшену

27/07/2019

25 липня близько 17:00 до інспектора «Муніципальної варти», який чергував у парку «Дубки», звернулася жінка зі скаргою на те, що у неї вкрали з гаманця гроші.

Люди, які відпочивали в альтанці неподалік стали свідками крадіжки.  Вони бачили, що біля постраждалої крутилися жінка ромської національності та її малолітні сини. Вони штовхнули жінку – та впала, її сумка впала на землю і речі розсипалися. Менший із хлопчиків, поки  постраждала збирала речі, витяг гроші  з гаманця, а гаманець підкинув неподалік вже порожнім. Жінка знайшла гаманець розкритим, а  380 гривень зникли.

По цьому факту інспектор «Муніципальної варти» викликав наряд Національної поліції.

Виявилося, що постраждала та підозрювана у крадіжці жінка знайомі між собою. Постраждала вимагала повернути їй окрім вкрадених грошей ще й телефон, вкрадений у неї раніше. На що підозрювана у крадіжці звинувачувала її в «амурних» зв’язках зі своїм чоловіком. Через кілька хвилин на місце події прибула «група підтримки» – родичі та сусіди підозрюваної особи – і почали погрожувати, нецензурно висловлюючись на адресу потерпілої. Відчуваючи гучну підтримку товарок, жінка, підозрювана у крадіжці, накинулася на потерпілу з кулаками. Інспектор «Муніципальної варти» ледве встигав розбороняти і заспокоювати обидві сторони.

Нарешті прибула поліція. Розібравшись, що до чого та вислухавши свідків, поліцейські забрали до відділку потерпілу, підозрювану і свідків.

 

Шановні відвідувачі парків та інших зон відпочинку нашого міста!  

Пам’ятайте, що за особисті речі несе відповідальність власник речей. Тому, відпочиваючи на природі, пильнуйте свої гаманці та інші речі, а в разі будь-якої  непередбачуваної ситуації, що сталася на території парків Ірпеня, телефонуйте до Національної поліції  (102) та до «Муніципальної варти» (073) 07-00-557; (04597) 60-400. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово!

11/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload