top of page

Прапор Військово-морських сил України дочекався повернення наших моряків з російського полону

11 вересня о 9:00 представники «Муніципальної варти», Національної гвардії України та Ірпінської міської ради урочисто спустили з флагштоку перед будівлею міськради прапор МВС України, який був піднятий 29 грудня 2018 р. у підтримку наших моряків, взятих у російський полон в Керченській протоці.

А через кілька годин заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Дмитро Негреша, керівник КП «Муніципальна варта» Микола Ковальчук та заступник голови Спілки ветеранів та інвалідів АТО Діана Бондар зустрілися з моряками, які нещодавно повернулися до України, у Київському міському клінічному госпіталі.

Представники Ірпеня передали їм прапор МВС України. «Ми для себе вирішили, що цей прапор буде майоріти у нас на площі, доки ви не повернетесь додому», – сказав українським морякам Микола Ковальчук.

Морякам передали також прапор міста Ірпінь, який майже 9 місяців майорів на площі Ірпеня поряд із прапором МВС України, символізуючи підтримку всієї громади міста.

Ірпінчани запропонували морякам шефство над їхніми кораблями та запросили відвідати наше місто.

Висловлюємо подяку за організацію цієї зустрічі старшому офіцеру відділення з морально-психологічного забезпечення Київського міського клінічного госпіталю підполковнику Роману Кащенку та ірпінським волонтерам.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page