top of page

Один день із життя «Муніципальної варти»

У той час, коли все місто відпочиває, інспектори «Муніципальної варти» цілодобово слідкують за дотриманням правил поводження в рекреаційних зонах, забезпечують порядок у громадських місцях, реагують на порушення правил благоустрою.


Субота 14 вересня. На цілодобове чергування у паркових і рекреаційних зонах заступили 10 інспекторів відділу контролю, 2 інспектори – в міську лікарню; 2 інспектори – у піший патруль центром міста, група швидкого реагування – 3 інспектори в режимі автопатруля, 1 оперативний черговий в Міській раді на Гарячій лінії.

Цілодобова Гаряча лінія «Муніципальної варти» (тел.: (04597) 60-400, (073) 07-00-557) за цю добу прийняла і опрацювала 127 звернень громадян.

В тому числі реагування по фактам спалювання сухої рослинності та сміття, відключення електропостачання, незаконного встановлення металевої конструкції, порушення режиму тиші тощо.


Інспекторами муніципальної варти протягом доби:

  • Винесено попереджень по факту куріння в заборонених Ірпінською міською радою місцях – 112 випадків.

  • Попереджено фактів вживання алкогольних напоїв у громадських місцях – 41 випадок.

  • Винесено попереджень щодо порушення правил відвідування рекреаційних зон – 7 випадків.

  • Реагування на порушення громадського порядку, норм моралі і дрібного хуліганства – 3 випадки.

  • Здійснена допомога Ірпінському відділку поліції під час проведення слідчих дій – 2 епізоди.

  • Надана допомога медичному персоналу , в т.ч. травматологічного і приймального відділення (пацієнти які перебували під впливом наркотичних засобів або в нетверезому стані) – 24 випадки.

Моніторинг стану системи відеоспостереження міста та об’єктів комунальної власності, які обладнані засобами технічної охорони муніципальної варти і кнопками тривожного виклику (навчальні заклади, заклади охорони здоров’я тощо).


В цей день у місті відбулася низка подій, у яких брала участь Муніципальна варта.

Перекриття дороги і забезпечення дотримання громадського порядку разом з поліцією на Дні мікрорайону БКЗ.