top of page

На тимчасове порушення норм благоустрою потрібен дозвіл!


4 жовтня до чергової частини Муніципальної варти на цілодобову «гарячу лінію» надійшло повідомлення про те, що невідомі люди розбирають плитку тротуару за адресою м. Ірпінь, вул. Гагаріна 40.

Виїхавший на місце наряд інспекторів Муніципальної варти з'ясував, що дозвільних документів на виконання робіт не було, а робітники пояснювали свої дії необхідністю заїзду техніки на територію новобудови для проведення будівельних робіт. На порушників був складений протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

📝Інформуємо, що для виконання будь-яких робіт на території міста, які тимчасово порушують правила благоустрою, необхідно отримати дозвіл в КП «Управління благоустрою міста» ІМР, що знаходиться за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка 5, номер 📞 тел. (04597) 63-4-12.


 

Шановні громадяни! У випадку виявлення порушень благоустрою міста потрібно повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти за телефонами: 📞(04597) 60-400 або 📱(073) 07-00-557. За вказаним мобільним номером ви можете повідомити про факти порушення благоустрою міста з фото- та відео фіксацією за допомогою месенджерів Telegram, Viber, WhatsApp. Не будьте байдужими!

 
Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page