top of page

Хто забруднив вул. Пушкінську? Муніципальна варта відповідає

Минулого тижня на інтернет-ресурсі 04597.com.ua з'явилась інформація про забруднення красивої, нещодавно реконструйованої вулиці Пушкінської в Ірпені. «Стежка бруду шириною у півметра тягнеться від Університетської до Виговського і далі вгору.», – зазначається у публікації.


Керівник КП «Муніципальна варта» Микола Ковальчук запевнив, що буде проведено розслідування цього інцинденту. Наразі воно завершено, і Муніципальна варта готова представити його результати. Інспектори по камерам відеоспостереження відслідкували, що їхавший з вул. Університетської на вул. Пушкінську мікроавтобус Volkswagen LT 35 з написом "Стяжка підлоги та штукатурка стін" тягнув за собою причіп з пробитим колесом, через що стався витік бетонної суміші на проїзну частину дороги.

Працівники МВ з'ясували хто є власником авто, компанію, яка надавала послуги, та хто безспосередньо був за кермом в той момент. Саме на водія інспектори Муніципальної варти склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП та п.п. 1.7 Правил благоустрою міста Ірпеня.

 

У випадку виявлення порушень благоустрою міста потрібно повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти за телефонами: 📞 (04597) 60-400 або 📱 (073) 07-00-557. За вказаним мобільним номером ви можете повідомити про факти порушення благоустрою міста з фото- та відео фіксацією за допомогою месенджерів Telegram і Viber. Не будьте байдужими!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page