Муніципальна варта рекомендує!

20/10/2019

   Один з найвідоміших українських письменників сучасності Василь Шкляр на днях презентував свою новинку — козацький роман «Характерник». Екземпляр з автографом письменника дістався і Муніципальній варті!

Про що книга?

   «Характерник» — роман про українське козацтво —  одну з героїчних і найславетніших сторінок нашої багатовікової історії.
«У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя «лицарів списа і шаблі». Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра?».

   Кожна книжка пана Василя стає бестселером, і ми впевнені що новий роман не стане виключенням.​ Захоплююча історія, описана в книзі, допоможе вам відволіктися від роботи, повсякденних проблем, втоми або нудьги. Нам дуже сподобався новий роман, сміливо рекомендуємо його до читання всім, хто любить Україну! 

 

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Офіційний коментар керівника КП «Муніципальна варта» ІМР щодо подій 8 січня в парку «Покровський»

11/01/2020

1/10
Please reload

Недавние посты