top of page

Чистота повітря онлайн: в Ірпені є система моніторингу атмосферного повітря


У рамках реалізації Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області в місті Ірпінь восени минулого року встановлено стаціонарний пост автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря. Він розташований на будівлі Ірпінської міської ради по вул. Шевченка 2-А.

Дані для жителів доступні онлайн на сайті Департаменту екології та природних ресурсів. Відповідальним за функціонування безперебійної роботи посту є Департамент екології та природних ресурсів КОДА.

Крім моніторингу речовин у повітрі, можна щоденно дізнаватись актуальну температуру, тиск та вологість, а якщо детальніше, то ірпінський пост обладнаний газоаналізаторами для вимірювання концентрації оксиду вуглецю, діоксиду сірки, оксиду і діоксиду азоту, озону, сірководню; вимірювачем масової концентрації аерозольних частинок для вимірювання концентрації часток (пилу) атмосферному повітрі; блоком детектування для вимірювання потужності еквівалентної дози радіаційного випромінення; метеорологічною станцією для вимірювання метеорологічних параметрів навколишнього середовища.

 

Покрокова інструкція для отримання даних від автоматизованих постів моніторингу атмосферного повітря Київської області: 1. Зайти на сайт департаменту екології та природних ресурсів КОДА: www.ecology-kievoblast.com.ua; 2. Перейти за посиланням «Моніторинг довкілля»; 3. У верхньому лівому куті у меню «Об’єкти моніторингу» вибрати «Автоматизовані ПС» та натиснути «Фільтрувати»; 4. На мапі натиснути на координатну мітку потрібного посту; 5. У вікні, що відкрилося натиснути на посилання «Дані моніторингу»; 6. У вікні, що відкрилося вибрати цікавлячі вас дати та натиснути «Сформувати».

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page