Продовжується місячник спільних заходів по охороні громадського порядку на території Київщини

05/11/2019

    Відбувся другий етап місячника спільних заходів по охороні громадського порядку на території Київської області, в якому беруть участь громадські формування та Муніципальні варти Київщини разом з Національною поліцією України.

 

     Ірпінська «Муніципальна варта» була залучена та приймала участь в спільних заходах 1-го листопада в місті Вишневе, та 2-го листопада в селищі Коцюбинське.

      В сел. Коцюбинське крім Муніципальної варти Ірпеня були задіяні громадські формування з міст Обухова, Вишневого та Борисполя. Зведені загони спільно патрулювали вулиці, реагували на розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, проводили профілактичні бесіди з громадянами, складали протоколи про адміністративні правопорушення, перевіряли документи і проводили поверхневий огляд підозрілих осіб, а також приймали участь в проведенні операції «Мігрант». 
  Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

    Така взаємодія дуже важлива, адже це – обмін досвідом та вивчення кращих практик. Дякуємо колегам за співпрацю!


    Нагадаємо, в рамках першого етапу спільні заходи проводились в Обухові та Борисполі.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload