top of page

Парк «Незнайка» під наглядом Муніципальної варти


А ви знали, що відомий багатьом поколінням Незнайко “народився” в Ірпені? Це правда! Микола Носов дитячі та юнацькі роки провів в Ірпені, знав вулицю Квіткову, а своїх героїв списував з сусідських дітей. Саме тому в нашому місті реконструювали старий парк, та восени 2018-го року відкрили чудовий оновлений парк «Незнайка». Парк Незнайка – це парк для дітей та дорослих, в якому ви знайдете зони відпочинку, ландшафтні композиції та яскраві зелені газони, фігури казкових героїв та гірки для дітей, ставок з двома фонтанами, скейт-парк, великий мотузковий парк, закритий майданчик для вигулу і занять з тваринами, спортивні тренажери, дитячі майданчики, фудкорт. Доріжки з твердим покриттям на території парку діляться на пішохідну і велосипедну частини. В центральній частині парку розташовано сцена для організації різноманітних мистецьких заходів та перегляду кінофільмів під відкритим небом.

Нажаль, трибуна для глядачів також є найбільш популярним місцем у молоді, яка в цьому місці полюбляє розпивати алкогольні напої, голосно себе поводити навіть вночі, та залишати після себе купи сміття. Муніципальна варта інформує: згідно правил поведінки в рекреаційних зонах Ірпеня (затверджених рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради 18.06.2019 р.), забороняється розпивати алкогольні напої та палити тютюнові вироби на території парку! Також, 27.04.2017 р. рішенням ІМР були визначені громадські місця, де забороняється тютюнопаління, а саме - всі парки міста та центральна площа ім. Шевченка. За куріння та розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях передбачена відповідальність кодексом України про адміністративні правопорушення: - Стаття 175.1 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях). - Стаття 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді). За порушення правил благоустрою міста також передбачена відповідальність: - Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

​При всіх входах та на території парку встановлено таблички-нагадування правил цивілізованої поведінки. Шановні відпочиваючі, будьте небайдужими, та робіть зауваження порушникам. У разі необхідності можете звернутися до чергового інспектора Муніципальної варти (постовий вагончик розташований на вході в парк з перехрестя вул. Ярославської та вул. Української), в якому знаходяться засоби пожежогасіння і аптечка першої допомоги. Телефони цілодобової гарячої лінії: 📞(045 97) 60-400; 📱(073) 070-05-57. Гарного вам відпочинку!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page