Ірпінські медики виклали алгоритм з надання домедичної допомоги при ДТП

11/11/2019

      На початку цього місяці відбувся тренінг щодо надання першої домедичної допомоги при ДТП за участю головного лікаря Андрія Левківського.

 

      На прохання громади, на сайті «Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» виклали послідовний алгоритм з надання домедичної допомоги при ДТП та рекомендований склад автомобільної аптечки.

 

    Рекомендуємо всім ознайомитися! Це потрібно для того, щоб бути корисними своїми знаннями і навичками в екстремальній ситуації, що може врятувати життя людині, бо велика частина смертей при аварії трапляються через те, що потерпілим була несвоєчасно або ж неграмотно надана перша допомога.

   Також рекомендуємо звернути увагу на ще один важливий матеріал на сайті ІМЦПМСД - інструкцію по вакцинуванню від дифтерії і правця, яку опублікували з огляду на ситуацію навколо захворюваності на дифтерію.

  Вакцинація є дуже важливою, адже лише вона рятує від даних захворювань. За даними CDC, 99% людей, що мають щеплення від дифтерії, не хворіють. Імунізація від усіх хвороб, за даними ВООЗ, запобігає 2-3 млн смертей у світі щороку, а ще 1,5 млн людей можна врятувати, якщо охоплення щепленнями збільшиться.

   «Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися (проходити ревакцинацію) кожні 10 років, починаючи з 26-ти років. Водночас, якщо дорослий чи дитина від 7 років раніше не вакцинувалися від дифтерії і правця, треба отримати щонайменше три дози вакцини АДП-М з чітким інтервалом: спочатку перша доза, через місяць – друга, через 6 місяців після другої – третя», - зазначають медики.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово!

11/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload