top of page

Ірпінські медики виклали алгоритм з надання домедичної допомоги при ДТП


Фото надане інформаційним агенством ITV

На початку цього місяці відбувся тренінг щодо надання першої домедичної допомоги при ДТП за участю головного лікаря Андрія Левківського.

На прохання громади, на сайті «Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» виклали послідовний алгоритм з надання домедичної допомоги при ДТП та рекомендований склад автомобільної аптечки.

Рекомендуємо всім ознайомитися! Це потрібно для того, щоб бути корисними своїми знаннями і навичками в екстремальній ситуації, що може врятувати життя людині, бо велика частина смертей при аварії трапляються через те, що потерпілим була несвоєчасно або ж неграмотно надана перша допомога.

 

Також рекомендуємо звернути увагу на ще один важливий матеріал на сайті ІМЦПМСД - інструкцію по вакцинуванню від дифтерії і правця, яку опублікували з огляду на ситуацію навколо захворюваності на дифтерію. Вакцинація є дуже важливою, адже лише вона рятує від даних захворювань. За даними CDC, 99% людей, що мають щеплення від дифтерії, не хворіють. Імунізація від усіх хвороб, за даними ВООЗ, запобігає 2-3 млн смертей у світі щороку, а ще 1,5 млн людей можна врятувати, якщо охоплення щепленнями збільшиться. «Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися (проходити ревакцинацію) кожні 10 років, починаючи з 26-ти років. Водночас, якщо дорослий чи дитина від 7 років раніше не вакцинувалися від дифтерії і правця, треба отримати щонайменше три дози вакцини АДП-М з чітким інтервалом: спочатку перша доза, через місяць – друга, через 6 місяців після другої – третя», - зазначають медики.

Обрані новини
Нещодавні новини