top of page

Ірпінські медики виклали алгоритм з надання домедичної допомоги при ДТП


Фото надане інформаційним агенством ITV

На прохання громади, на сайті «Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» виклали послідовний алгоритм з надання домедичної допомоги при ДТП та рекомендований склад автомобільної аптечки.

Рекомендуємо всім ознайомитися! Це потрібно для того, щоб бути корисними своїми знаннями і навичками в екстремальній ситуації, що може врятувати життя людині, бо велика частина смертей при аварії трапляються через те, що потерпілим була несвоєчасно або ж неграмотно надана перша допомога.

 

Також рекомендуємо звернути увагу на ще один важливий матеріал на сайті ІМЦПМСД - інструкцію по вакцинуванню від дифтерії і правця, яку опублікували з огляду на ситуацію навколо захворюваності на дифтерію. Вакцинація є дуже важливою, адже лише вона рятує від даних захворювань. За даними CDC, 99% людей, що мають щеплення від дифтерії, не хворіють. Імунізація від усіх хвороб, за даними ВООЗ, запобігає 2-3 млн смертей у світі щороку, а ще 1,5 млн людей можна врятувати, якщо охоплення щепленнями збільшиться. «Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися (проходити ревакцинацію) кожні 10 років, починаючи з 26-ти років. Водночас, якщо дорослий чи дитина від 7 років раніше не вакцинувалися від дифтерії і правця, треба отримати щонайменше три дози вакцини АДП-М з чітким інтервалом: спочатку перша доза, через місяць – друга, через 6 місяців після другої – третя», - зазначають медики.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page