Третій етап місячника спільних заходів по охороні громадського порядку на Київщині пройшов у Вишневому

19/11/2019

     16 листопада відбувся третій етап місячника спільних заходів по охороні громадського порядку на території Київської області, в якому беруть участь громадські формування та Муніципальні варти Київщини разом з органами Національної поліції України. Цього разу громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська Муніципальна варта» була залучена та приймала участь у спільних заходах в місті Вишневе.

   Дані заходи  проходять за ініціативою громадської спілки «Громадська безпека +380» (об’єднання ГФ з охорони громадського порядку Київщини) членом і засновником якої є ГФ з охорони громадського порядку «Ірпінська Муніципальна варта».

     Зведені загони спільно патрулювали вулиці, реагували на розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, проводили профілактичні бесіди з громадянами, складали протоколи про адміністративні правопорушення, перевіряли документи і проводили поверхневий огляд підозрілих осіб, а також приймали участь в проведенні операції «Мігрант» (основною метою якої є перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України).

    Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».
   Дякуємо колегам за продуктивну співпрацю та корисний обмін досвідом!

     Нагадаємо, місячник стартував проведенням спільних заходів в Обухові та Борисполі, пізніше - в Вишневому та Коцюбинському

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

А ви знаєте до котрої години можна шуміти?

27/11/2019

1/10
Please reload

Недавние посты