Муніципальна варта забезпечувала громадський порядок під час дитячо-юнацького форуму М18

30/11/2019

        Досвід проведення Форуму М18 в Києві надихнув юних ірпінців і їхніх провідників на започаткування такого грандіозного форуму дитячої демократії в нашому місті. Як результат, 30-го листопада в Ірпені відбувся форум «Менші 18 – ми можемо більше!» – громадсько-освітній проект участі дітей у справах громади, в якому взяли участь близько 500 старшокласників шкіл і ліцеїв та студентів коледжів.

      Метою сьогоднішнього заходу було створення комунікативної платформи для зустрічі й спільного з депутатами обговорення питань, які хвилюють дітей, пошуку шляхів вирішення проблем міста; підвищення рівня обізнаності дітей і молоді щодо діяльності місцевого самоврядування, мотивації до участі в політичному й соціальному житті міста, формування активної громадянської позиції тощо.
      Також у заході приймали приймали участь також депутати Ірпінської міської ради та секретар ІМР Андрій Літвинов, яких запросили до діалогу з дітьми і молоддю не як з школярами, а як з громадянами міста.

    Інспектори Муніципальної варти слідкували за громадським порядком та безпекою учасників форуму на всіх локаціях його проведення – в приміщеннях Ірпінської міської ради, приміщенні Ірпінської центральної бібліотеки та на площі Шевченка.

    Дякуємо нашій активній та небайдужій молоді, яка показала важливість думки у молодому віці! А ще продемонструвала приклад навіть дорослим громадянам, серед яких, на жаль, дуже багато байдужих. Для прикладу, на останніх позачергових виборах до Верховної Ради українці встановили історичний антирекорд – явка склала лише 49,84%.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload