Коли і де не можна шуміти?

12/01/2020

      Кожному громадянину державою гарантується право на тишу та відповідний захист від надмірного шуму та вібрацій. Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» встановлюється список приміщень и територій, на яких слід дотримуватись рівня шуму, встановленого санітарними нормами. Відтак, в нічний час (з 22:00 до 8:00) забороняється співати, кричати, вмикати музику або здійснювати іншу діяльність в житлових приміщеннях, у дворах жилих районів, в парках та інших громадських місцях, яка спричиняє надмірний шум та може заважати оточуючим. Поважайте право оточуючих вас людей на спокій та відпочинок! Будучи членом спільноти, кожен з нас повинен виконувати певні правила цивілізованого добросусідства.

     Дотримання режиму тиші регламентується законодавством України і є обов'язковою для всіх вимогою. Пам'ятайте, що Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за порушення вимог законодавства щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму (ст. 182), у вигляді попередження, як мінімум, та штрафу — від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А якщо порушник повторно, протягом року, здійснить таке ж порушення, то штраф буде значно більшим — від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів порушення тиші. Повноваження по складанню протоколів за данною статтею мають уповноважені на те посадові особи Національної поліції.

     Шановні громадяни! Якщо ви стали свідком порушення правил додержання тиші на територіях рекреаційних зон м. Ірпінь, робіть зауваження порушникам, а у разі необхідності у будь-який час доби звертайтеся до чергового інспектора МВ на об'єкті, або викликайте групу швидкого реагування муніципальної варти ІМР за телефонами «гарячої лінії»: 📞(045 97) 60-400; 📱(073) 070-05-57.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload