Люди, які вживають наркотики, намагаються використовувати громадські вбиральні, як місця для їх вживання

06/02/2020

          Ірпінь має багато красивих та атмосферних зон для відпочинку, біля територій яких задля забезпечення комфортних умов для мешканців та гостей міста знаходяться громадські вбиральні — як платні, так і безоплатні. На жаль, іноді дані громадські вбиральні певні особи використовують як місця для вживання наркотичних засобів. Для них це дуже зручно — не треба ніде ховатися, якщо можна просто закритись всередині вбиральні та вживати наркотики, не переживаючи з приводу бути «застуканим».

         Один з таких випадків був попереджений муніципальної вартою, коли саме задля таких цілей молодий чоловік намагався зайти до платної громадської вбиральні неподалік підземного переходу по вул. Антонова. Отримавши від працівниці вбиральні відмову в доступі всередину приміщення, облаявши її, він наніс жінці удар рукою по обличчю, і навіть після цього продовжував словесно її ображати та голосно матюкатись.
      Здійснюючи патрулювання, свідком цієї події стала інспектор муніципальної варти, яка здійснює чергування на ірпінській автостанції. Вона терміново викликала групу швидкого реагування.
По приїзду екіпажу муніципальної варти, чоловік продовжував неадекватно себе поводити та нецензурно висловлюватись, а на питання що стало причиною його дій, він відповів що хотів «швидко винюхати доріжку» всередині вбиральні, а його туди не впускали. Інспектори МВ передали чоловіка прибувшим працівникам поліції для подальших дій.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload