Ірпінська варта провела лекцію про муніципальні органи правопорядку для студентів УДФСУ

29/01/2020

    28 січня «Муніципальна варта» ІМР відвідала університет державної фіскальної служби України, де керівник підприємства Микола Ковальчук провів лекцію для студентів-першокурсників факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції спеціальності «Правоохоронна діяльність». Тема лекції — «Муніципальні органи правопорядку: досвід країн ЄС та правові підстави і моделі в Україні».

 
     В рамках заходу Микола Ковальчук розповідав про досвід створення і роботи муніципальних органів правопорядку в країнах Європейського Союзу, історію і еволюцію створення таких структур в Україні. 

  Згодом студенти дізналися про правові підстави діяльності і  завдання комунального підприємства «Муніципальна варта» ІМР, ознайомились з його структурою та технічним обладнанням. Частина лекції проходила в форматі діалогу, і найактивніші студенти-учасники обговорень отримали невеличкі презенти від керівника муніципальної варти — брендовані ручки та олівці «Ірпінь».

   Студенти погодились, що створення муніципальних органів правопорядку є дуже важливим елементом задля підвищення рівню безпеки та правопорядку, а КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради своїми результатами є гарним прикладом для наслідування тими українськими містами, де подібних структур поки немає.
     Дана лекція пройшла в рамках співпраці між муніципальною вартою та університетом державної фіскальної служби України.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload