top of page

Ірпінська варта провела лекцію про муніципальні органи правопорядку для студентів УДФСУ


28 січня «Муніципальна варта» ІМР відвідала університет державної фіскальної служби України, де керівник підприємства Микола Ковальчук провів лекцію для студентів-першокурсників факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції спеціальності «Правоохоронна діяльність». Тема лекції — «Муніципальні органи правопорядку: досвід країн ЄС та правові підстави і моделі в Україні».

В рамках заходу Микола Ковальчук розповідав про досвід створення і роботи муніципальних органів правопорядку в країнах Європейського Союзу, історію і еволюцію створення таких структур в Україні.

Згодом студенти дізналися про правові підстави діяльності і завдання комунального підприємства «Муніципальна варта» ІМР, ознайомились з його структурою та технічним обладнанням. Частина лекції проходила в форматі діалогу, і найактивніші студенти-учасники обговорень отримали невеличкі презенти від керівника муніципальної варти — брендовані ручки та олівці «Ірпінь».

Студенти погодились, що створення муніципальних органів правопорядку є дуже важливим елементом задля підвищення рівню безпеки та правопорядку, а КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради своїми результатами є гарним прикладом для наслідування тими українськими містами, де подібних структур поки немає. Дана лекція пройшла в рамках співпраці між муніципальною вартою та університетом державної фіскальної служби України.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page