top of page

Смажити шашлики в рекреаційних зонах Ірпеня можна лише в мангальних (барбекю) зонах


Почалось літо, а отже й час відпочинку на природі та смачного шашлику! Повідомляємо для мешканців та гостей міста, що в рекреаційних зонах м. Ірпінь — облаштованих парках, скверах, та міській набережній, заборонено розпалювати багаття та встановлювати за межами мангальної зони мангали, чи будь-які інші переносні установки для приготування страв за допомогою теплового випромінювання від горіння. В рекреаційних зонах здійснюється цілодобове патрулювання та встановлені міські камери відеоспостереження, тому будьте впевнені що порушники правил будуть притягнуті до відповідальності, штрафні санкції за правопорушення складають від 340 грн. до 1360 грн. В той же час, в Ірпені є гарні, спеціально облаштовані мангальні зони, де відпочиваючі мають можливість, не порушуючи «Правил поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня», приготувати собі смачні страви на стаціонарних мангальних установках:


  • Парк «Дубки»;

  • Парк «Центральний»;

  • Міська набережна (по одній мангальній зоні з кожної сторони залізничного мосту).


Обирайте, де саме вам до вподоби! Поряд з мангалами в таких зонах є стаціонарні альтанки і столи, за якими ви зможете відпочити у гарній компанії. Не забудьте опісля прибрати за собою сміття і залишити територію у задовільному стані, придатному для послідуючого користування.


Якщо ви прийшли в вищеперелічені рекреаційні зони Ірпеня із власним мангалом, обов'язково уточніть у чергового інспектора муніципальної варти на об'єкті, чи можливо встановити свій мангал у зоні барбекю в даний конкретний момент, і де проходять її межі, щоб не завдати шкоду газону. Інспектора можна знайти в постовому вагончику, або зв'язатись з ним по телефону, якщо він на патрулюванні:​


  1. Парк «Дубки»: (073) 070-04-11

  2. Парк «Центральний»: (073) 070-04-12

  3. Міська набережна: (073) 070-05-59


Гарного вам відпочинку!​

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page