top of page

Суб’єктам господарювання, які планують розміщувати зовнішню рекламу, потрібно отримати дозвіл на дан

Згідно статті 16 «Зовнішня реклама» Закону України «Про рекламу» розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів - на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

На території Ірпеня є досить багато конструкцій зовнішньої реклами – від маленьких текстових табличок, і до величезних панно. Багато підприємців свій бізнес намагається рекламувати з мінімальними фінансовими витратами, встановлюючи рекламні конструкції без дозволів та з порушенням правил благоустрою м. Ірпінь. За несанкційоновану рекламу для недобросовісних рекламодавців передбачені штрафи – від 340 грн. до 1360 грн. для фізичних осіб, та від 850 грн. до 1700 грн. для юридичних осіб. Шановні рекламодавці, перед тим як розмістити рекламу, варто погодити її у відділі містобудування та архітектури Ірпінської міської ради і отримати на неї дозвіл. Зауважте, дозвіл необхідно отримати в незалежності від того, де стоїть конструкція! Проте, платним він буде тільки в разі розміщення реклами на територіії комунальної власності.


Працівники комунальних підприємств «Муніципальна варта» та «Управління благоустрою міста» Ірпінської міської ради ведуть боротьбу з цим явищем, демонтуючи несанкціоновану рекламу та складаючи адмінматеріали за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Довідка Зовнішня реклама – це реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях - рекламоносіях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page