top of page

Муніципальна варта співпрацює з ДСНС

Вчора на території ірпінського регіону одразу в декількох різних місцях були виявлені вибухонебезпечні предмети. Одна небезпечна знахідка була виявлена на полі поблизу Гостомеля, інша — на Бородянщині, і ще одна на території мікрорайону Романівка, де під час виконання будівельних робіт, а саме прокладання газових мереж, робітники натрапили на снаряди часів Другої світової війни.

Після отримання повідомлення про даний випадок на цілодобову «гарячу лінію» чергової частини МВ, на місце події за адресою вул. Чайковського 2Д, Романівка, терміново виїхав екіпаж муніципальної варти. За фактом виявлення боєприпасів інспекторами МВ одразу було повідомлено правоохоронні органи та подано термінову заявку з фото та відеопідтвердженянм до центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення. А поки служби були зайняті обстеженням і знешкодженням снарядів на інших локаціях Київщини, інспектори муніципальної варти обгородили та впродовж двух годин обмежували доступ людей на небезпечну територію задля безпеки населення.

Шановні громадяни! Під час виявлення підозрілих предметів, за зовнішними ознаками схожих на боєприпаси, потрібно негайно повідомити про знахідку спеціальні служби 101 та 102, та муніципальну варту. При цьому категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання. Будьте уважні та обережні, дбайте про своє здоров’я та благополуччя!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page