Ще раз про повноваження муніципальної варти

06/03/2020

     В соціальних мережах деякі громадяни, які не до кінця обізнані в законодавчій базі України, чи, можливо, спеціально провокуючи і підбурюючи інших на певні правопорушення, стверджують що муніципальна варта Ірпінської міської ради — це організація без повноважень. Втім, такі заяви далекі від реальності. Нагадуємо, що згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування (в нашому випадку Ірпінська міська рада), можуть наділяти повноваженнями щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення в межах своєї компетенції. Наприклад, про порушення правил торгівлі, за яке наступає відповідальність згідно статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Торгівля з рук у невстановлених місцях). КП «Муніципальна варта» ІМР уповноважена складати протоколи за данною статею як з вилученням, так і без вилучення об'єктів торгівлі. 
     Як приклад, наводимо постанову суду щодо громадянина, який вже минулого святкового сезону здійснив правопорушення, передбачене ст. 160 КУпАП — здійснював торгівлю з рук новорічними деревами у невстановленому для цього місці:

       Інформуємо, що також КП «Муніципальна варта» ІМР має право на складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтями 152, 156, 159, 175-1, 185-1 КУпАП. У лютому місяці 2020р. працівниками муніципальної варти було складено майже 100 протоколів про адміністративні правопорушення!
      Будьте відповідальними, не порушуйте закони, і все у вас буде гаразд!

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload