top of page

Ірпінь очищають від незаконної реклами

Згідно статті 16 «Зовнішня реклама» Закону України «Про рекламу» розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів - на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.


В Ірпені досить багато спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, велика частина з них – встановлені самовільно, а деякі мають протерміновані дозволи. Перш за все мова йде про розтяжки на парканах та настінні баннерні панно. Подекуди, через велику кількість візуального шуму від реклами, місцевість виглядає ніби газета безкоштовних рекламних оголошень. До того ж, часто засоби реклами відволікають увагу учасників дорожнього руху, створюють аварійні ситуації. Саме тому, на виконання рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради, в різних частинах міста коммунальними службами Ірпеня була проведена спільна робота з демонтажу рекламних конструкцій, розміщених без законних підстав. Процедурі демонтажу передували неодноразові звернення до власників з вимогою узаконити або самостійно прибрати рекламні носії.

Як приклад результату, і необхідності таких дій, додаємо фото як виглядає одна і та ж місцина до і після демонтажу незаконної, неестетичної реклами, яка псувала зовнішній вигляд нашого міста:

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page