Зламав тую...на закуску до пива!

29/03/2020

      25 березня при патрулювання площі ім. Шевченка, інспектори муніципальної варти Ірпінської міської ради стали свідками того, як невідомий чоловік ламає гілки висадженої на площі декоративної туї. На питання навіщо він це робив, чоловік цілком серйозно відповів що відламав гілку собі...на закуску до пива, бо нічого іншого в нього не було!

      Як виявилось, це була не єдина шкода, яку заподіяла дана особа — в його сумці було виявлено викопані з коренем кущики нарцису та молода туя. Правопорушник розповів, що вкрав їх в парку, а також зізнався що минулого вівторка ще поцупив магнолії з парку ім. Правика. Бодай перелічене цей унікальний персонаж викопав не на закуску до алкогольних напоїв, а щоб подарувати своїй жінці...

   Для встановлення особи була викликана поліція, представники якої по приїзду склали адмінпротокол за розпиття пива в громадському місці за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а інспектори муніципальної варти склали адмінпротокол за незаконне знищення зелених насаджень за ст. 152 КУпАП.

 

   Як висновок до цієї історії можна сказати тільки одне — краще вести здоровий спосіб життя!

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload