top of page

Проводяться роз'яснювальні роботи щодо нових обмежень на період карантину

Серед внесених нових змін, діятиме ЗАБОРОНА на:

❌ перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо;

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

❌ відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);

Так як є заборона на відвідування перелічених зон, то і різноманітні заклади не можуть вести свою діяльність на їх територіях, про що сьогодні було проінформовано власників.

❌ з 6 квітня переміщення групою осіб більш ніж 2 особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей незалежно від їх кількості);

❌ з 6 квітня перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;

Ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Це потрібно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдженя коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих, коли вона на обличчі, зменшується виділення біологічного матеріалу, що може містити збудник.

❌ перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;

В постанові №211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу тільки в громадських місцях. Але, навіть під’їзд та територія навколо вашого будинку можуть підпадати під визначення громадського місця. Тому рекомендуємо дітям не покидати домівку без супроводу дорослих.

❌ відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

❌відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги. 🡺 Роз’яснення від Кабінету Міністрів України щодо нових обмежувальних заходів на період карантину 🡸


За порушення карантину працівники поліції та муніципальної варти Ірпінської міської ради будуть реагувати відповідно до чинного законодавства — складанням адмінпротоколу відповідно до ст. 44-3 КУпАП "Порушення правил щодо карантину людей". Санкція статті передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян (тобто порушникам доведеться заплатити від 17 до 34 тисяч гривень!), а для посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів.


Нашою з поліцією метою не є складання адмінпротоколів, накладання штрафів — це крайня, вимушена міра. Ми з вами мешканці однієї громади, і нашим завданням є зменшення кількості контактів людей зі сторонніми особами, та, як наслідок, зведення до мінімуму ризиків інфікування. Шановні громадяни! На кону найцінніше — життя. Один єдиний заклик — не покидайте місце свого проживання без необхідності!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page