Муніципальна варта розпочала патрулювати ірпінське кладовище у зв'язку з карантинними обмеженнями

24/04/2020

        Шановні ірпінчани!
   Нагадуємо, що з огляду на існуючу небезпеку міське кладовище заборонено до відвідування у поминальні дні згідно протоколу №12 Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та протоколу №14 місцевої комісії з питань ТЕБ та НС. Виняток становлять випадки поховання померлих, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб і забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра.


   Муніципальна варта Ірпінської міської ради, разом з поліцейськими Ірпінського відділу поліції та військовослужбовцями Національної гвардії України вже приступили до покладених на них задач з контролю за виконанням даного обмеження на Ірпінському міському кладовищі. До порушників будуть застосовані заходи адміністративного впливу — протоколи будуть складатися як органами Національної поліції, так і муніципальною вартою.

       Важливо уникати скупчень людей у поминальні дні, щоб не спричинити спалах пандемії. У найближчі ж вихідні, так само як і в будь-який інший день, кожен з нас має можливість пом’янути своїх померлих рідних та близьких у молитві, перебуваючи вдома. 

       Аби уникнути стрімкого збільшення кількості захворювань на коронавірусну хворобу, ми маємо свідомо поводитись у післяпасхальні дні. Будьте відповідальними – залишайтеся вдома!

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload