top of page

В ірпінській поліклініці чоловік голяком вимагав дати йому метадон (ВІДЕО)

В медичних закладах Ірпінського регіону в 2019-му році були встановлені кнопки тривожного виклику групи швидкого реагування муніципальної варти Ірпінської міської ради. Кнопки вже неодноразово використовувались персоналом, і наші інспектори ставали свідками різного роду інциндентів — насильницьких дій по відношенню до медиків і відвідувачів мед.закладів, неадекватного поводження осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння тощо. 5 травня, відбулось спрацювання тривожної кнопки в Ірпінській міській поліклініці по вул. Садовій. По приїзду, інспектори МВ побачили на 3-му поверсі роздягнутого наголо психічно хворого, чи перебуваючого під дією наркотичних засобів порушника.

В подальшому з’ясувалось, що це мешканець Ірпеня, який прийшов в поліклініку, почав вимагати в лікарів дати йому дозу наркотику — метадону, а після отримання відмови повністю роздягнувся в фойє. На роз’яснювальні роботи інспекторів МВ та мед.персоналу громадянин адекватно не реагував, тому додатково була викликана поліція та швидка медична допомога. Спільними зусиллями поліції та муніципальної варти відбулось затримання чоловіка, під час якого він чинив активний спротив і відбивався. У примусовому порядку громадянина було доставлено в профільний медичний заклад. Увага! Відео містить ненормативну лексику!

Муніципальна варта Ірпінської міської ради й надалі в медичних закладах буде жорстко реагувати по відношенню до осіб, які становлять загрозу оточуючим, порушують громадський порядок, і поведінка яких виходить за норми моралі. Звісно, виключно в рамках правового поля. Поважайте медиків, на плечі яких в ці непрості часи лягло ще більше навантаження!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page