В Ірпені встановлюють кнопки тривожного виклику муніципальної варти

23/05/2020

    Безпека мешканців та гостей м. Ірпінь — одне з пріоритетних завдань. Саме тому в рамках програми «Безпечне місто»  громадські місця оснащуються кнопками «тривожного» виклику муніципальної варти.

      Будь-яка людина, якій загрожує небезпека, яка стала свідком правопорушень, якій потрібна інформація, чи яка потребує допомоги, зможе підійти до пристрою яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» та натиснути на кнопку. Виклик надійде на пульт муніципальної варти, з вами на зв’язок вийде черговий і направить групу швидкого реагування, або, за потреби, інші служби - поліцію, медиків, рятувальників тощо. Звертатися можна при виявленні порушень благоустрою, порушень громадського порядку, та за будь-яких ситуацій надзвичайного характеру: нещасному випадку, необхідності надання невідкладної медичної допомоги тощо.
       Кнопки тривожного виклику підключені до загальноміської системи відеоспостереження, черговий має можливість не тільки спілкуватись, а й бачити що відбувається навкруги.

    На даний момент, в Ірпені встановлено і працюють в цілодобовому режимі 4 бокси із кнопкою екстреного виклику муніципальної варти:


       1. Парк «Незнайка»
(доріжка входу в парк зі сторони «ЕКО-маркету»):

 

       2. Парк «Покровський»
(неподалік входу в парк зі сторони вул. Котляревського):

 

 

      3. Парк «Письменників»

(поблизу постового вагончику МВ, що знаходиться в центральній частині парку):

 

      4. Сквер ім. Сидорука

(біля дитячого майданчику зі сторони школи №12):

         Цьогоріч буде встановлено ще шість таких «тривожних кнопок». Наша стратегія — встановлювати ці пристрої у місцях найбільшого скупчення людей, в місцях відпочинку. Від ідей і побажань наших містян залежить де саме будуть встановлені кнопки, тому чекаємо на ваші пропозиції!

    Також до вашої уваги репортаж інформаційного агенства ITV щодо встановлення кнопок екстреної допомоги в парках м. Ірпінь:

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово!

11/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload