З 25 травня в Ірпені відкриють спортклуби, транспорт і дитсадки поки не працюватимуть

22/05/2020

     В Київській області другий етап пом’якшення карантину відкладається: рівень інцидентності (кількості випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення) перевищує установлений урядом максимальний показник — 12 випадків.
   Сьогодні, 22 травня, в Ірпені відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому зазначалось, що інцидентність у регіоні наразі перевищує допустиму норму більш ніж у чотири рази. Крім того, перевищений і 50-відсотковий рівень заповненості ліжкомісць в інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні.

  «Очевидно, треба дочекатися, коли у нас індекс захворюваності буде менший 12, і тоді ми зможемо забезпечити, щоб захворюваність не прогресувала, а, навпаки, зменшувалася. Безпека і життя людей, як на мене — це найголовніше», — зазначив заступник голови комісії, перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

     Водночас комісія вирішила дозволити спортивним клубам відновити роботу з понеділка, 25-го травня. Всі спорклуби попереджені про перевірки і контроль за виконанням всіх умов санітарно-епідемічних норм.

   Також члени комісії висловили готовність переглянути обмежувальні рішення у випадку покращення епідемічної ситуації.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово!

11/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload