top of page

Муніципальна варта провела змагання зі спортивного орієнтування в місті (+ВІДЕО)

18 червня з ініціативи муніципальної варти Ірпінської міської ради пройшли змагання зі спортивного орієнтування в місті. До організації змагань також залучили одного з найкращих тренерів по цій дисципліні — Олександра Шеремета, тренера Ірпінської ДЮСШ. Крім співробітників муніципальної варти в міні-турнірі також приймали участь учні молодших класів:

Щоб досягати високих результатів у подібних змаганнях, потрібно не тільки вміти орієнтуватися на місцевості, а й мати високу фізичну бігову підготовку. В спортивному орієнтуванні учасники за допомогою карти місцевості знаходили контрольні пункти (КП), відмічались на них та долали фініш. Переможцем вважається той учасник, який у власній категорії знайшов вірно всі свої КП (які позначаються яскравими біло-оранжевеми призмами) та зробив це швидше за інших. Дистанція цього разу була спринтерською — близько одного кілометра.


Жодні змагання, як і ці, не проходять без спортивної карти. Сама карта це відображення місцевості з верху, тобто пташиного польоту, але саме спортивна карта для орієнтування має більше деталей ніж інші топографічні карти чи мапи міста — на ній відображають рельєф (набір висоти, спуски, підйоми, ями, горбики, ямки), штучні об'єкти (стежки, місця відпочинку, будівлі), рослинність та гідрографію.

Після короткої реєстрації з отриманням власного номеру та картки учасника, спортсмени з паузою в 1 хв. почергово вибігали з місця старту, орієнтуючись по отриманій перед стартом спортивній карті. Знайшовши контрольний пункт, учасником робився прокол у клітинці картки відповідним "компостером на КП". Після того як були знайдені та поставлені відмітки на всіх КП, захекані проте задоволені учасники додали фініш, де суддею фіксувався час проходження ними маршруту.

Окрім позитивного заряду, всі хто взяли участь у змаганнях — отримали брендовані сувеніри, а ті, хто показав найкращі результати — дипломи та призи. Дякуємо всім учасникам та організаторам! Ірпінь — місто спорту та здоров'я!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page