top of page

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні жителі Ірпінської громади та всі українці, прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України від колективу муніципальної варти!Шлях України до такої жаданої Незалежності був вкрай нелегким. Але попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу і втілити в життя мрію багатьох поколінь.

Проте боротьба за Незалежність України продовжується — вже шість довгих років триває війна на сході з російськими окупантами. В ці святкові дні ми висловлюємо слова вдячності мужнім українським воїнам. Шана і вічний спокій тим, хто віддав своє життя, захищаючи нашу землю від агресора.


Всім на слід чітко усвідомлювати, що наша країна є такою, якою ми самі її творимо. Своїми помислами, вчинками і взаємовідносинами ми творимо сучасну історію України, і ми зобов'язані гідно пройти цей шлях, аби залишити нашим нащадкам країну, де хочеться жити і творити, народжувати дітей і бути щасливим!


Всі ми хочемо жити в безпечному, чистому та комфортному місті, і муніципальна варта Ірпінської міської ради докладе всіх зусиль, щоби воно й надалі було саме таким! Шановні містяни, будьте впевнені, що завжди можете розраховувати на нас!


Ще раз зі святом всіх! Слава Україні!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page