top of page

В Ірпені муніципальна варта допомагає переводити дітей, які прямують до школи

Згідно програми «Безпечне місто Ірпінь» та задля забезпечення дорожньої безпеки дітей, муніципальна варта Ірпінської міської ради переводить дітей, які прямують до ірпінських закладів освіти.

Щиро вітаємо з Днем знань – святом мудрості, доброти і людяності. Черговий навчальний рік для ірпінських школярів почався в умовах карантину, проте дата початку навчального року залишилась незмінною, і учбовий процес розпочався.


В Ірпені є школи, біля яких є насичений та динамічний дорожній рух, де пішохідні переходи поки що нерегульовані, немає світлофорів, і є вірогідність ДТП з дітьми. Також багато дітей йдуть в школу самі, і їм необхідний супровід дорослих через дорогу. Саме тому вже не один рік інспектори муніципальної варти на протязі навчального року чергують на небезпечних ділянках дороги поблизу ірпінських закладів освіти на початку учбового дня. Коли підходять школярі, інспектори переводять їх, зупиняючи машини жезлом. Щоденно, по будніх днях з 07:30 до 08:30, інспектори МВ допомагатимуть діткам біля перехресть таких ірпінських навчальних закладів: СЗОШ №12 (перехрестя вул. Грибоєдова та Заріфи Алієвої), СЗОШ №2 та СЗОШ №1 (перехрестя вул. Тургенєвська та Соборна), ліцею №3 (пішохідний перехід навпроти входу в заклад по вул. Северинівська).

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page