top of page

Cпільні навчання молодіжного руху «Опір» і добровільного формування цивільного захисту «Муніципальної варти» (ВІДЕО)

У травні в будівлі Ірпінської міської ради відбулися спільні навчання молодіжного руху «Опір» і добровільного формування цивільного захисту «Муніципальної варти» з відпрацювання навичок реагування, ліквідації і надання першої долікарської допомоги при надзвичайних ситуаціях.


За легендою навчань в адміністративній будівлі стався вибух невідомого предмету. Були відпрацьовані дії з ліквідації задимлення, робота піротехнічної служби та кінологів, евакуація постраждалих осіб і надання першої догоспітальної допомоги. Для більшого реалізму використовувались штучні імітатори запахів вибухівки, генератор диму.


Хоч ситуація і умовна, учасники відпрацювання діяли чітко згідно своїх обов’язків і всі впорались з поставленими задачами. Як це було – дивіться у нашому відеозвіті. *Всі поранення на відео є імітацією – використовувався набір реалістичних моделей ран та ушкоджень і штучна кров!

Запрошуємо молодь віком 14-18 років долучатись до ініціативи молодіжного руху «ОПІР» Ірпінської міської територіальної громади! Контактний телефон координатора: 066-756-14-30.

Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page